Hasło:
E-mail:
?
Polecane

Karina

Karina to koń bardzo wrażliwy, miękko noszący.Nasza Karinka ma już swoje pierwsze starty w 2014 w dyscyplinie ujeżdżenia.
Moja przygoda z końmi zaczęła się pewnie jak każda. Swoje pierwsze kroki robiłam w stajni pod Gdańskiem, potem miałam przerwę na naukę i studia. Pamiętam jak dziś że spotkałam koleżankę po latach, która razem z mężem miała własną hodowlę koni zimnokrwistych, więc znów wróciłam do tego co kochałam. Potem przyszedł czas na zrobienie kursu dla instruktorów rekreacji w Grudziądzu. Los chciał że spotkałam swoją miłość na Kaszubach, niedaleko Kościerzyny. Dzięki temu mogła spełnić swoję wielkie marzenie posiadania własnych koni. Zaczęło sie od Farsa zakupionego w 2009, potem przyszły Galina ze źrebakiem oraz Karina ze źrebakiem.  Polcia przyszła do nas 2011 zimą. Nadal się rozwijamy łącznie z moimi uczniami co mnie bardzo cieszy, że jest ich wiele, przedewszystkim zadowolonych.

We wrześniu 2014 skończyłam kurs hipoterapii, więc nasza oferta powiększyła się o zajęcia z hipoterapii.

 

 

 

 

Jazda konna            Ujeżdżenie           WKKW           Rajdy długodystansowe           Trasy konne           Sklep jeździecki